Preskočiť na obsah Preskočiť na hlavnú navigáciu Preskočiť na pätičku

Správcom obsahu a technickým prevádzkovateľom je obec Bačkovík (webmaster@backovik.sk). Copyright © 2019 – 2022 Obec Bačkovík. Všetky práva vyhradené.

Webové sídlo www.backovik.sk spĺňa všetky základné štandardy prístupnosti pre informačné systémy verejnej správy určené Výnosom Ministerstva financií č. 55/2014 Z. z.

Webové sídlo je vytvorené s ohľadom na maximálnu prístupnosť obsahu a funkčnosť. Je prístupné aj po vypnutí zobrazovania obrázkov, kaskádových štýlov (CSS), s miernym obmedzením aj pri zobrazovaní elementov prostredníctvom Java skriptov. Webové sídlo je definované v relatívnych jednotkách a jeho elementy je možné veľkostne prispôsobovať pomocou štandardných nástrojov webových prehliadačov.

Textové súbory na tomto webovom sídle sú zverejňované okrem formátu .html aj vo formáte .pdf. Na zobrazenie dokumentov v .pdf odporúčame mať nainštalovaný prehliadač Adobe Reader. Ak sa vyžaduje ďalšia úprava, textové súbory sú zverejňované vo formáte .docx. Všetky uvedené formáty je možné zobraziť a editovať vo väčšine bežne používaných textových editoroch, okrem formátu .pdf.

Súbory obsahujúce tabuľky sú zverejňované súčasne vo formáte .xlsx. Grafické súbory sa na webovom sídle zverejňujú najmä vo formáte .jpg a .png.

V prípade akýchkoľvek problémov s obsahom a prístupnosťou portálu kontaktujte, prosím, správcu portálu.

Návrat na vrch stránky